Magazyn Elite Business Club Monaco to jedyna taka w Polsce, unikalna, dwujęzyczna publikacja, która w nakładzie kilku tysięcy egzemplarzy i na ponad 100 stronach, przenosi Państwa w świat wielkiego biznesu, luksusowych i wyjątkowych marek, renomowanych miejsc czy prestiżowych eventów, dając jednocześnie możliwość zaprezentowania siebie i swojej firmy na łamach magazynu, poprzez zamówione artykuły, prezentację oraz reklamę.

Magazyn tworzy profesjonalny zespół dziennikarsko- redaktorski, który dba by każde wydanie zawierało najnowsze, rzetelnie sprawdzone informacje, podejmowało istotne tematy i zagadnienia, oraz ciekawe niepublikowane nigdzie indziej treści i zdjęcia. Dział reklamy naszego magazynu jest gotowy do współpracy z Państwa wizję promocji.

Swoim zasięgiem Magazyn Elite Business Club Monaco, dociera do osób, na liście której znajdują się biznesmeni, właściciele i menedżerowie dużych firm, koncernów  i korporacji, twórcy zaszczytnych marek w polskim jak i zagranicznym biznesie oraz do wielu branż okołobiznesowych. To również idealne narzędzie by trafią do prominentnych odbiorców, przyszłych kontrahentów czy wspólników.

Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą w ramach członkostwa w Klubie oraz cennikiem dodatkowych treści, którymi byliby Państwo zainteresowani, jako kolejną doskonałą formę promocji przedsiębiorstwa, będą nowego produktu czy usługi Państwa działalności.

star monaco

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X