Elite Business Club Monaco, to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi. Gdy prowadzisz swój biznes, masz znakomite pomysły i doświadczenie możesz podzielić się tym z innymi osobami, które tak jak Ty biznesowo podążają w tym samym kierunku. Co dwie głowy to niejedna a co dopiero kilka głów? Elite Business Club Monaco to znakomita przestrzeń do wymiany doświadczeń, kontaktów i rekomendacji. Miejsce rozwoju biznesowego w atmosferze wspólnie wyznanych celów i wartości.

Wymiana doświadczeń oraz wzajemne wsparcie biznesowe to właśnie to co wyróżnia nasz Club od innych. Otrzymujesz rekomendacje, których akurat potrzebujesz. Spotykasz ludzi, którzy motywują, inspiruja, pomagaja rozwijać Twoja działalność. Rozwijasz swój biznes, nawiazujesz długofalowe relacje i podnosisz swoje umiejetności, a to wszystko dzięki networkingowi!

Wypełniasz deklarację członkowską, opłacasz roczną składkę, otrzymujesz klubową kartę i od razu korzystasz! Nasz Klub zrzesza wyjątkowych takich jak Ty wybitnych i kreatywnych właścicieli firm. Są to ludzie, ze świata biznesu, sztuki, mody i dyplomacji. Organizacja została powołana do życia po to, aby łączyć ludzi poprzez biznes i w biznesie. Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń networkingowych, w których to niezbędne jest korzystanie z praktycznej, sprawdzonej wiedzy oraz konkretnych działań synergistycznych.

Pomagamy członkom naszego klubu w znalezieniu klientów oraz podmiotów zainteresowanych nabyciem ich produktów oraz korzystanie z ich profesjonalnych usług, tak w skali mikro i makro regionu, na terenie całego kraju, a takze na arenie międzynarodowej.

star monaco

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X