Jesteśmy firmą marketingową o szerokim profilu działania. Oferujemy naszym klientom usługi w zakresie kompleksowej realizacji i obsługi konferencji, warsztatów szkoleniowych i integracyjnych, wsparcia sprzedaży, prowadzenia działań promocyjnym jak również wsparcia przy rekrutacji pracowników oraz ich outsourcingu.

Nasze flagowe działania, umieszczamy w trzech przejrzystych pionach realizacji, przedstawionych poniżej:

Działania promocyjne

Mamy doświadczenie w reklamowaniu firm, poprzez tworzenie oryginalnych produktów z każdej dziedziny szeroko rozumianej promocji. Gadżety firmowe, reklama w prasie telewizji i mediach społecznościowych oraz wspieranie marketingu czy nowe, niekonwencjonalne formy realizowanie dodatkowych promocji i konkursów. Nasze doświadczenie i profesjonalizm stawia nas w czołówce firm z branży.

Konferencje

Począwszy od organizacji wielkich gal i bankietów a kończąc na bardziej kameralnych konferencjach i prywatnych spotkaniach, bierzemy pełną odpowiedzialność za kompleksowe zorganizowanie takiego wydarzenia, bez względu na okazję czy ilość uczestników. Zrobimy wszystko co w naszej mocy by w imieniu organizatora cała uroczystość była poprowadzona profesjonalnie w oprawie na najwyższym poziomie a gość poczuł się wyjątkowo i na długo zapamiętał ten czas.

Wyjazdy integracyjne

Imprezy integracyjne dla firm to idealne rozwiązanie, by zacieśnić więzy między pracownikami i zbudować między nimi trwałe i mocne relacje, łącząc to jednocześnie z doskonałą zabawą. Masa możliwości, które jesteśmy w stanie zaoferować , pozwoli nam dopasować event do Państwa oczekiwań. Specjalizujemy się w wyjazdach po Polsce jak i tych za granicą. Mamy szeroką ofertę wyjazdów premium biznes. Tworzymy scenariusz i realizujemy imprezę tematyczne na potrzeby klienta.

Biznes Marketing
star monaco

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X