Elite Busines Club Monaco stawia sobie również na celu, organizację niezbędnych i potrzebnych przedsięwzięć około biznesowych, które wspomogą i uatrakcyjnią działania biznesowe na rożnym szczeblu.

Oferujemy pełny zakres usług w szerokiej gamie business concierge, na którą składa się m.in. wynajem ekskluzywnych limuzyn, jachtów, czy środków komunikacji powietrznej (helikopter, awionetki). Podejmujemy się również organizacji imprez i gal biznesowych oraz wszelkich eventów z rożnych okazji około biznesowych.

Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy zapewnią naszym klubowiczom obsługę na najwyższym z możliwych poziomów, w kraju jak i zagranicą.

Dodatkowym atutem w naszej bogatej ofercie jest również pośrednictwo w kupnie i sprzedażny aut klasy luksusowej. Zapraszamy do kontaktu. To jedyna i wyjątkowa w swoim rodzaju usługa jaką wprowadzamy dla członków naszego klubu.

Business Concierge
star monaco

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X