Musisz wierzyć w siebie wtedy, gdy nikt inny w Ciebie nie wierzy.
To czyni Cię wygranym już na początku

V. Williams

Miss Elite to fundacja zrzeszająca wszystkie środowiska kobiet, którym nie jest obca działalność na polu charytatywnym, będą które chcą włączyć się do akcji na rzecz potrzebujących osób, poprzez wspólne inicjatywy, jednoczace siły w walce o dobro innych.

Fundatorem oraz Prezesem fundacji Miss Elite, jest Pani Violetta Geyer założycielka Elite Business Club Monaco Polska, która w ramach działalności fundacji jest już organizatorką wielu konkursów piękności m.in.: Miss Polski Pomorza Zachodniego, Miss Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie, czy Miss Elite 2020 roku.

Fundacja jest organizacją non-profit, której celem jest niesieniu pomocy w myśl hasła przez piękno ku dobroci, dlatego też Fundacja w dużej mierze skupia wokół siebie przedstawicielki dawnych konkursów piękności, które poprzez swój wizerunek i doświadczenie, działają na rzecz fundacji, niosąc pomoc potrzebującym. Obecnym Ambasadorem i twarzą fundacji jest piękna i urocza Kelly Porowski, którą z całą odpowiedzialnością można określić jako prawdziwą miss dobroci i wrażliwego serca.

Fundacja Miss Elite swoje działanie ukierunkowuje głównie na rzecz pomocy kobietom, które mają za sobą traumatyczne przeżycia związane z chorobą i jej konsekwencjami oraz trudnymi, często dramatycznymi sytuacjami osobistymi i rodzinnymi. Pomoc ta nie skupia się tylko na doraźnej pomocy finansowej, ale co ważne, ma na celu podbudowanie psychiczne kobiety, poprzez podniesienie jej samooceny i wartości, co często zwiazane jest z metamorfozą jej wyględu, stworzeniem nowego wizerunku, który podniesie jej moralnie i samooceną. Fundacja ma już za sobą bardzo udany event zorganizowany w tym celu a mianowicie sesje zdjęciową, która miała miejsce w Szczecinie w lipiec 2020 roku, w prestiżowych wnątrzach Hotelu Dana należącego do grupy JW Construction. Sesja miała na celu metamorfozą kobiet poprzez odbudowanie ich wizerunku, utraconego przez rózne sytuacje życiowe.

Mimo iż fundacja tak naprawdę dopiero teraz zaczyna rozprostowywać skrzydła, ma już na sowim koncie kilka innych znaczących akcji charytatywnych. Warto wymienić chociazby zbiórke funduszy podczas największego turnieju golfa WAGC Binowo Park ,na rzecz 4 letniego chłopca chorego na nowotwór, czy zbiórkę charytatywną na rzecz mieszkańca Międzyzdrojów z udziałem Finalistek Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020 roku, odbywającej sie podczas Letniego Festiwalu Piękna w Międzyzdrojach. Skłaniamy Państwa do szczegółowego zapoznania się ze statutem Fundacji Miss Elite oraz stronę internetową, bo przecież zawsze jest dobry czas, by zacząć pomagać innym.

 

Zapraszamy do współpracy:
Prezes Fundacji Miss Elite Club
Violetta Geyer
tel:+(48) 660 230 620

star monaco

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X