Prestiżowe Statuetki dla biznesu!

Nasi klubowicze w zależności od rodzaju członkostwa, pola działań w biznesie, aktywności charytatywnej i non profit, otrzymują specjalne wyróżnienie w postaci statuetki od Elite Business Club Monaco przyznawane w dwóch kategoriach:
"Ambasadorzy" Elite Business Club Monaco"
"Gwiazdy Businessu"

Wręczenie statuetek odbywa się co roku na specjalnie organizowanej przez klub uroczystej i ekskluzywnej gali, gdzie poza liderami biznesowymi, gromadzą się ludzie ze świata dyplomacji, show biznesu, oraz kultury.

To jedyne takie wydarzenie w Polsce, które w jednym miejscu chce integrować osobowości ze wszystkich liczących się branż biznesu w Polsce i na świecie. Wyróżnienie w postaci prestiżowej statuetki sygnowanej przez Elite Business Club Monaco, odzwierciedla sukces i renomą wyróżnionego przedsiębiorstwa. Cały koncept wydarzenia wpisuje się w idee naszego klubu. Poza występem muzycznym znanych artystów, wykwintnym bufetem czy wyjątkową oprawą, daje możliwość nawiązywania nowych kontaktów, oraz znajomości o szerokim charakterze biznesowym.

star monaco

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X