Od zawsze największym motorem ludzkiego działania były konkretne wartości, tę ludzkość określające. Dlatego wybraliśmy naszym zdaniem najszlachetniejsze z nich, by dumnie je reprezentować.

Nasz Klub zrzesza wyjątkowych, wybitnych i kreatywnych właścicieli firm. Są to ludzie, ze świata biznesu, sztuki, mody i dyplomacji.

Organizacja została powołana do życia po to, aby łączyć ludzi poprzez biznes i w biznesie. Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń networkingowych, w których to niezbędne jest korzystanie z praktycznej, sprawdzonej wiedzy oraz konkretnych działań synergistycznych.

Pomagamy członkom naszego klubu w znalezieniu klientów oraz podmiotów zainteresowanych nabyciem ich produktów oraz korzystanie z ich profesjonalnych usług, tak w skali mikro i makro regionu, jak i na terenie całego kraju, a także na arenie międzynarodowej.

o nas
o nas

Dążymy do zjednoczenia i nawiązania ścisłej współpracy między klubami biznesu na całym globie. Nadrzędnym celem naszych spotkań jest wzrost obrotów naszych firm. Spotykamy się po to, by dzięki networkingowi pozyskać nowe kontakty i kontrakty. Dzięki członkostwu mamy możliwość rozwoju własnych umiejętności szczegółowych (min. poprzez cotygodniowe prelekcje ekspertów z różnych dziedzin, czy bezpośredni przepływ wiedzy od innych członków ), oraz okołobiznesowych (autoprezentacja, sprzedaż). Spotkania wspierają przedsiębiorców w budowaniu i podtrzymywaniu relacji biznesowych – tak, by były one trwałe i oparte na solidnych podstawach, co w konsekwencji przekłada się na ich efektywność i płynącą z nich satysfakcję.

Dobrze być w dobrym towarzystwie

Biznes nowych
możliwości

  • Elite Business Club Monaco, to miejsca, w których spotykają się ludzie prezentujący nasze wartości. Zachęcamy do uczestnictwa właśnie takie osoby. Często wystarczy jedno spotkanie aby poczuć atmosferę jaką tworzą należący do niego ludzie.
  • Znakomita przestrzeń do wymiany doświadczeń, kontaktów i rekomendacji.
  • Miejsce rozwoju biznesowego w atmosferze wspólnie wyznanych wartości.
  • Wymiana doświadczeń oraz wzajemnego wsparcia biznesowego.
  • Otrzymujesz rekomendacje, których akurat potrzebujesz. Spotykasz ludzi, którzy motywują, inspirują, pomagają rozwijać twoją działalność.
  • Rozwijasz swój biznes, nawiązujesz długofalowe relacje i podnosisz swoje umiejętności, a to wszystko dzięki networkingowi!
  • Zamieniamy kontakty na kontrakty.
  • Wypełniasz deklarację członkowską, opłacasz roczną składkę, otrzymujesz klubową kartę i od razu korzystasz!
o nas
star monaco

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X