2021-01-09

Otwarcie naszego klubu

W Wrześniu 2019 roku, w Pałacu Zamoyskich w Warszawie, miało miejsce uroczyste otwarcie naszego klubu. W wydarzeniu tym, towarzyszyło nam wiele znanych osobistości ze środowiska biznesu, polityki oraz świata show-biznesu (m.in. nasz członek honorowy Patryk Vega). Wielu z przybyłych w tym dniu gości, zostało uhnorowanych prestiżową statuetką "Osobistości Elite Club Monaco" za swój wkład w rozwój polskiej kultury oraz znaczący wpływ na poprawę ekonomii w naszym kraju.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru odbył się m.in. także pokaz mody DeVu Diany Walkiewicz, wystąpił zespół "Komodo" oraz Marcin Klimczak wraz z swoim przebojem "Aicha". Podczas całego wieczoru towarzyszyły nam i relacjonowały te wydarzenia liczne zaprzyjaznione z nami media (m.in. Polsat Cafe czy La Mode et la Diplomatie LaMetD, który zaprezentował obszerną relacje z Gali na łamach swojego magazynu).

Ten jedyny w swoim rodzaju czas stał się początkiem działań Elite Business Club Monaco, który właśnie przez tego typu wydarzenia zapewnia swoim klubowiczom możliwości poznawcze i wartosciowe kontakty z innymi osobami działającymi w podobnych gałęziach biznesu.

star monaco

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X